24.9.2016

I. LSŽ U15: MFK Ružomberok – Akadémia Juventus Žilina 4:0 (3:0)

Kategória U15 odohrala v sobotu 24. septembra 2016 domáci zápas 5. kola prvej ligy starších žiakov, v ktorom zvíťazila nad tímom Akadémia Juventus Žilina 4:0.
4:0 (3:0)
5. kolo, 10:00
MFK Ružomberok vs Akadémia Juventus Žilina

MFK Ružomberok: Rodák - Čieško, Veselovský, Kohút, Rigo (54. Pšenčík), S. Maslo, Matoš, M. Makovický, Varga, Kutlík, Janovec (36. Rumanský)

Akadémia Juventus Žilina: Mihálik - Kotrč, Leitner, Panák, Pavlík (36. Horvát), Saniga (36. Ovšonka), Portášik (52. Hrbáň), Šarlay, Šimkulič, Šottnik (52. Noga), Majchrák (32. Ďurkovský)

Góly: 4. a 35. Matoš, 20. Varga, 51. Rumanský

Rozhodovali: Remeň - Janíček, Batiz

Diváci: 50

Ivan Hvolka (tréner MFK Ružomberok U15): ,,Hlavne v prvom polčase sme hrali pekný futbal. Boli sme aktívni a produktívni. Celé družstvo spoľahlivo pracovalo a nakoniec sme presvedčivo zvíťazili. Presadzovali sme sa aj keď súper poctivo bránil. Hlavne v krídelných priestoroch sme boli nebezpeční a centrované lopty sme premenili do gólov. V druhom polčase sme už neboli takí zodpovední. Dlho sme držali loptu, hrali viac dozadu a so slabým pohybom. Aj keď máme veľkú maródku, všetkým chlapcom chcem poďakovať za dobrý výkon."