10.9.2016

I. LSD U19: MFK Ružomberok – FO ŽP Šport Podbrezová 3:0 (1:0)

V sobotu 10. septembra 2016, odohral náš výber U19 domáci zápas 4. kola najvyššej súťaže staršieho dorastu s Podbrezovou. Stretnutie na hlavnom ihrisku sa skončilo víťazstvom Ruže 3:0.
3:0 (1:0)
4. kolo, 11:00
MFK Ružomberok vs FK Železiarne Podbrezová

MFK Ružomberok: Bakoš - Mrva, Lelek, Hoti, Totkovič, Vávro, J. Kudlička, Madleňák, M. Bobček (68. Machaj), A. Omasta (76. Sokol), R. Kružliak

FK Železiarne Podbrezová: Hrubec - Mádel (56. Lavrík), Garaj, Weiss, Kuc, Caltík, Mejri (68. Kulich), Lukačik, Pajdučák, Nepšinský (75. Turňa), Taran

Góly: 45. J. Kudlička, 50. R. Kružliak, 55. M. Bobček

Žlté karty: 42. Vávro, 58. A. Omasta, 70. Machaj - 45. Mádel

Rozhodovali: Libiak - Behančín, Belko

Diváci: 150

Vladimír Helbich (tréner MFK Ružomberok U19): ,,Kvalitné dorastenecké stredoslovenské derby od oboch celkov. Hralo sa vo vysokom tempe a nasadení, hostia boli lepší v prvom polčase, my sme dominovali v druhom dejstve. Strelecky boli naši hráči efektívni, víťazstvo je zaslúžené po gradujúcom hernom výkone v druhom polčase!"