10.9.2024

Pozývame vás na domáci zápas s Podbrezovou

V nedeľu 15. septembra 2024 o 18:00 odohráme domáci súboj siedmeho kola Niké ligy s Podbrezovou.

Po reprezentačnej prestávke sa opäť otvoria brány nášho štadióna, kde privítame Podbrezovú. Naše mužstvo doteraz získalo šesť bodov, patrí mu priebežná šiesta pozícia, no oproti väčšine tímov má jedno až dve stretnutia k dobru. Pokiaľ si chceme zopakovať účinkovanie v pohárovej Európe aj počas budúceho ročníka, musíme naďalej zbierať body a veríme, že nám k tomu opäť pomôžete aj vy! Cez polčasovú prestávku sa môžete tešiť na súťaž.

Na oficiálnych profiloch klubu na sociálnych sieťach FacebookInstagramX (Twitter) a Threads sme pre vás pripravili súťaž o vstupenky. Do súťaže sa môžete zapojiť do štvrtka do 12:00.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavách, ako aj o voľných vstupoch, nájdete TU. Vstupenky do sektorov pre domácich fanúšikov si môžete kúpiť v predpredaji TU. Predaj vstupeniek pri vstupoch na štadión bude prebiehať v nedeľu od 16:30 do šesťdesiatej minúty zápasu.