11.10.2024

Pozývame vás na domáci zápas s Dunajskou Stredou

V sobotu 19. októbra 2024 o 15:30 odohráme domáci súboj jedenásteho kola Niké ligy s Dunajskou Stredou.

Po reprezentačnej prestávke, počas ktorej sme postúpili cez Podkonice do štvrtého kola Slovnaft Cupu, sa opäť otvoria brány ligových štadiónov. Naše posledné ligové vystúpenia nedopadli tak, ako by sme si predstavovali a o to viac je potrebné, aby sme zvládli domáci súboj s Dunajskou Stredou. Veríme, že nám k tomu opäť pomôžete aj vy vašou podporou z tribún! Cez polčasovú prestávku sa môžete tešiť na súťaž.

Na oficiálnych profiloch klubu na sociálnych sieťach FacebookInstagramX a Threads bude taktiež od pondelka 14. októbra do štvrtka 17. októbra 2024 do 12:00 prebiehať súťaž o vstupenky. Štatút súťaže (PDF)

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavách, ako aj o voľných vstupoch, nájdete TU. Vstupenky do sektorov pre domácich fanúšikov si môžete kúpiť už teraz v predpredaji TU. Predaj vstupeniek pri vstupoch na štadión bude prebiehať od 14:00 do šesťdesiatej minúty zápasu.