19.7.2024

Pozývame vás na domáci zápas s Trabzonsporom

Vo štvrtok 25. júla 2024 o 18:30 odohrá Ružomberok domáci súboj druhého predkola Európskej ligy s tureckým Trabzonsporom.

Rovnako ako v minulom kole aj teraz začíname na našom štadióne a znova si budeme potrebovať vypracovať čo najlepšiu východiskovú situáciu pred stretnutím na súperovej pôde. Veríme, že nám k tomu opäť pomôžete aj vy vašimi hlasivkami!

• Vstupné je 20 €, pre deti do dvanásť rokov, seniorov a aktívne fandiacich fanúšikov v sektore G na východnej tribúne je cena 12 €. Predaj vstupeniek s prednostným nákupom pre fanúšikov, ktorí si zakúpili lístok na Ticketportali na domáci zápas s FC Tobol, bude realizovaný od 19. 7. do 21. 7. 2024 na základe jedinečného mailu od Ticketportalu. Od pondelka 22. 7. 2024 začne predaj vstupeniek pre verejnosť v sieti Ticketportal. Vstupenky si bude možné zakúpiť aj na pokladni pri vstupe na A tribúnu ružomberského štadióna v utorok 23. 7. a v stredu 24. 7. v čase od 10:00 do 17:00.

Zároveň bude možné v utorok a stredu zakúpiť si na kasách permanentky na novú sezónu Niké ligy. Ak si permanentku kúpite počas týchto dvoch dní, v špeciálnej akcii dostanete ku každej zakúpenej permanentke lístok na zápas MFK Ružomberok - Trabzonspor zadarmo.

• Pred stretnutím sme v spolupráci s naším generálnym partnerom Niké pripravili pre návštevníkov západnej B tribúny viaceré zábavné aktivity pre malých aj veľkých.

• Počas polčasovej prestávky sme pre vás pripravili súťaž o atraktívne ceny od našich partnerov Niké, Tauris a Mondi SCP. Taktiež si vo fanshopoch na obidvoch tribúnach budete môcť kúpiť pamätný šál z tohto súboja, dresy a mnoho ďalších klubových suvenírov.

Pre viac informácií naďalej sledujte náš web a oficiálne profily na sociálnych sieťach!