25.10.2024

Pozývame vás na domáci zápas so Žilinou

V nedeľu 3. novembra 2024 o 15:30 odohrá Ružomberok domáci zápas trinásteho kola Niké ligy so Žilinou.

Veríme, že v boji o ďalšie nesmierne dôležité body sa budeme môcť opäť spoľahnúť aj na vašu podporu z tribún! Cez polčasovú prestávku sa môžete tešiť na súťaž.

Na oficiálnych profiloch klubu na sociálnych sieťach FacebookInstagramX a Threads bude taktiež od pondelka 28. októbra do štvrtka 31. októbra 2024 do 12:00 prebiehať súťaž o vstupenky.

Aktuálne ceny vstupeniek, informácie o zľavách, ako aj o voľných vstupoch, nájdete TU. Vstupenky do sektorov pre domácich fanúšikov si budete môcť čoskoro kúpiť v predpredaji v sieti Ticketportal. Predaj vstupeniek pri vstupoch na štadión bude prebiehať v nedeľu 3. novembra 2024 od 14:00 do šesťdesiatej minúty zápasu.