29.6.2024

Príprava: Ružomberok prehral v Liptovskom Mikuláši + FOTO

V sobotu 29. júna 2024 odohral Ružomberok v Liptovskom Mikuláši prípravný zápas s domácim Tatranom.
3:1 (3:0)
Mestský futbalový štadión Milana Janeka
MFK Tatran Liptovský Mikuláš vs MFK Ružomberok

MFK Ružomberok: Ťapaj – Maslo, Köstl, Gabriel (46. Malý) – Domonkos (57. Božik), Božik (46. Boďa), Luterán, Madleňák – Gerec, Kelemen, Chobot

Gól RK: 80. Kelemen

Stretnutie sa odohralo pri príležitosti otvárania zrekonštruovaného štadióna v Liptovskom Mikuláši. Prvý polčas vyšiel podstatne lepšie domácim, ktorí trikrát skórovali. Desať minút pred koncom duelu síce dal gól Marko Kelemen, no už len znížil ružomberskú prehru na konečných 1:3.

Posledný prípravný duel pred úvodným súbojom prvého predkola Európskej ligy odohrajú Ružomberčania v stredu 3. júla 2024 o 17:00 na hlavnom ihrisku ružomberského štadióna so Zlínom. Otvorená bude len východná “A“ tribúna. Vstup bude zadarmo.