Archív článkov

V júni 2024 boli zverejnené tieto aktuality:

9.6.Česko "18" - SR "18" 3:1Slovenská „osemnástka“ v druhom vystúpení na turnaji v Portugalsku prehrala s Českom 1:3. Samuel Pavlík hral do 60. minúty. Tomáš Husarčík prišiel do hry v 71. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
7.6.SR "21" - Azerbajdžan "21" 3:2Slovenská „dvadsaťjednotka“ vyhrala v prípravnom stretnutí nad Azerbajdžanom 3:2. Tomáš Frühwald odchytal celý duel, Alexander Selecký odohral prvý polčas a Adam Tučný druhý polčas. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
7.6.Portugalsko "18" - SR "18" 1:0Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov vstúpila do turnaja v Portugalsku prehrou s domácim výberom 0:1. Tomáš Husarčík hral do 74. minúty, kedy nastúpil do hry Samuel Pavlík. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.
7.6.Sev. Írsko "19" - SR "19" 2:2Tím SR “19“ remizoval v prvom z dvoch plánovaných prípravných meraní síl so Severným Írskom 2:2. Giuliano Antonio Marek prišiel do hry v 84. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.